Pannon Egyetem Hallgatói Önkormányzat

Rendszeres Szociális Ösztöndíj végleges eredmény 2022 ősz

Kedves Hallgatók!

Megérkeztek a végleges eredmények!

Az eredmények ellen van lehetőség fellebbezést benyújtani. Ebben az esetben a fellebbezést a végleges eredmény kihirdetését követő 10 munkanapon belül (2022. 11. 15-ig) kell postára adni.

A megadott időponton túl a postára adott fellebbezéseket nem áll módunkban elfogadni!

Ismételten felhívjuk a pályázók figyelmét, hogy utólagos hiánypótlásra nincs lehetőség, így a fellebbezéshez hiánypótlásként csatolt dokumentumokat figyelmen kívül hagyja a bizottság!

A fellebbezésnek tartalmaznia kell a hallgató nevét, Neptun-kódját, a fellebbezés részletes okait, a hallgató aláírását.

A fellebbezéshez szükséges formanyomtatvány a szociális segédlet végén megtalálható.

Levelezési cím:

Pannon Egyetem

Hallgatói Önkormányzat

8210, Veszprém, Pf. 1158.

A borítékra kérjük ráírni: „Fellebbezés”.

A fellebbezések elbírálására a beadást követő 1 hónapon belül kerül sor. A fellebbezés eredményéről postai úton értesítjük a pályázót.

Üdvözlettel:

Szociális Bizottság