Pannon Egyetem Hallgatói Önkormányzat

Ösztöndíj felhívások

Kedves Hallgatótársak!

Két ösztöndíj pályázati lehetőséget szeretnénk figyelmetekbe ajánlani.

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj

Az ösztöndíjra pályázhatnak az Egyetem államilag támogatott (állami ösztöndíjas, részösztöndíjas) illetve költségtérítéses (önköltséges), teljes idejű (nappali) alapképzésbenmesterképzésben illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatói, akik teljesítik a pályázati felhívásban előírtakat.

A pályázat beadási határideje: 2020. június 29. (hétfő) 12.00 óra

Bővebb információ itt.

Új Nemzeti Kiválóság Program

Az Új Nemzeti Kiválóság Program (a továbbiakban: ÚNKP) célja, hogy támogassa a hazai kutatói és alkotóművészi utánpótlást, a tudományos és művészeti pályán való elindulást, majd pályán tartást, valamint a nemzetközi szinten is kiváló tapasztalt kutatók és alkotók kutatómunkáját. A program minden tudomány- és művészeti területet figyelembe véve kívánja elősegíteni a tudományos kutatásokat és az innovációt.

Az egyes kategóriákban elnyerhető ösztöndíjak 100.000 Ft/hó - 200.000 Ft/hó között alakulnak - a támogatott célcsoporttól függően.

• A pályázatot elektronikusan az Oktatási Igazgatóság Moodle oldalán kell beadni (moodle.oi.uni-pannon.hu )
  • Az idei pályázati ciklusban nem fogadunk papír alapú dokumentációt!
  • A benyújtási határidő: 2020. június 30.

Bővebb információ itt.